antibac

upload/temp/2664600_1_Antibac.JPGProdukty Antibac umożliwiają higieniczne mycie rąk bez względu na sytuację, miejsce i dostęp do bieżącej wody czy też mydła. Są hipoalergiczne.

Wykorzystując odkażające działanie etanolu działają skutecznie i szybko, zaś dzięki zawartości glicerolu i aloe barbadensis zapewniają skórze gładkość, pozostawiając ją czystą, miękką i nawilżoną.

Płyny, żele i chusteczki Antibac posiadają szerokie spektrum bójcze. Zabijają bakterie E.coli, świńską grypę oraz inne oporne zarazki. Ich skuteczność jest udokumentowana licznymi badaniami. To jedne z nielicznych preparatów dostępnych w sprzedaży detalicznej, które są atestowane przez Ministerstwo Zdrowia.

Są dostępne w postaci płynu i żelu oraz chusteczek, które oprócz działania odkażającego dodatkowo usuwają z dłoni zabrudzenia. Preparaty te szczególnie przydatne są w okresie letnim, z uwagi na związane z nim częste wyjazdy wakacyjne. Stosowanie ich pozwala ograniczyć ryzyko zakażeń.

Producentem linii Antibac jest firma Kemetyl, która w swoim portfolio posiada szeroką gamę płynów eksploatacyjnych, kosmetyków i akcesoriów samochodowych pod marką Shell, Carifil, Carix i Black Arrow oraz preparaty Antibac do dezynfekcji rąk, powierzchni, narzędzi, mydeł Mediline i Silversoft oraz innowacyjnych dozowników bezdotykowych.

Kemetyl Polska posiada również certyfikat BS-EN-ISO 9001:2008, potwierdzający wysoką jakość stosowanych procesów i usług oraz dostarczanych wyrobów gotowych.